Araç çubuğuna atla

Share:
Notifications
Clear all

Kaplan Amerika Dil Okulları  

  RSS

bursveindirim
(@bursveindirim)
Üye Admin
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 20
Ocak 18, 2020 7:47 pm  

 

Kaplan, 80 yılı aşkın süredir öğrencilere profesyonel ve kişisel hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardım ediyor. Dünya’nın her yerinde; Amerika, Kanada, İngiltereİrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve daha birçok ülkede 40’tan fazla okulda öğrencilere yeni bakış açıları ve dil yetkinliği kazandırıyor. Bu ülkelerin yanı sıra İsviçre, Almanya, Fransa ve İspanya’da FransızcaAlmanca ve İspanyolca dil eğitimleri de veriliyor. Eğitimde dünya sıralamasında iyi bir seviyede olan Kaplan okullarında, en büyük amaç dil eğitiminden somut bir şekilde başarılı sonuçlar almaktır.

Kaplan dil okullarının müşteri hizmet ve memnuniyet anlayışı üç madde üzerine kuruludur; İngilizce dilini öğrenip kendinizi ifade edebilecek özgüvene sahip olmak, yeteneklerinizi keşfedip geliştirmek ve geleceğe bakış açınızla ilgili sizlere yardımcı olmaktır.

Kaplan okullarının eğitim tekniği öğrencilerin daha hızlı dil öğrenebilmesi amacıyla şekillendirildi. Sınıf mevcutları az sayıda, teknolojiye uyumlu eğitim, dinamik ve deneyimli dil eğitmenleriyle hizmet vermektedir. Eğitim kadrosu öğretmeye hevesli ve farklı kültürlerden eğitmenlerle oluşturuluyor.

 

Kaplan Amerika dil okulları hakkında daha fazla bilgi için TIKLAYINIZ

 

Bize 0 212 261 28 88 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Felix Academy


Alıntı
Share: