Araç çubuğuna atla

Burs Arıyorum Konus...
 
Share:
Notifications
Clear all

[Sabit] Burs Arıyorum Konusu açmadan önce LÜTFEN okuyunuz  

  RSS

bursveindirim
(@bursveindirim)
Üye Admin
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 20
Ocak 4, 2020 10:50 pm  

Arkadaşlar tüm mesajlarınız siz istediğiniz sürece yayında kalacaktır. Ancak aşağıdaki şablona uymayan mesajlar silinecektir.

Öncelikle lütfen Foruma Üye olunuz ve ara ara lütfen forumu ve özel mesaj kutunuzdaki mesajları kontrol ediniz. Tüm mesajlar okuyorum sizde okuyun açıkçası '' burs verinbana burs verin laaa , hacı burs var mı , bursss lazım yaaaa '' gibi son derece ciddiyetsiz son derece bir öğrenciye kesinlikle yakışmayan mesajlarla burs arayan bir kitle de malesef var.

2005'ten 2010'da kadar çok ciddi bir sitede 5 yıl bouunca onlarca öğrencinin ciddi anlamda burs bulmasına katkı sağladık. Yine yardımcı olmaya çalışıyorum ama lütfen sizler de bıraktığınız mesajlar da biraz daha ciddi olunuz. Adam banka hesabını yazmış, yani yuh. Bir satır yazı ile burs bulunmaz arkadaşlar. Biraz uzun kreatif ve okuyanın sizin hakkınız da bir fikir sahibi olacağı burs arıyorum mesajları yazınız. Mesajınızı göndermeden önce neden burs aradığınızı, ne yapmak istediğinizi düşünerek güzel bir dille mesaj yazınız. Ve mesajınızı göndermeden önce lütfen en az 2 kere okuyun.

- Duygu sömürüsü içeren mesajlar
- Amacının dışına çıkan mesajlar
- Eğitim durumu ile bilgi vermeyen mesajlar
- TC kimlik, Cep Tel , içeren mesajlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.

Mesajlarınız da Ad, Soyad, Eğitim durumu, neden burs arandığındı, e-mail vb bilgilere yer verebilirsiniz. Salt ' burs arıyorum , lütfen bana burs verin '' gibi öylesine yazılmış mesajlar dikkate alınmayacaktır.

daha kreatif ve daha zekice mesajlar yazabilirsiniz.

bol şanslar...

 

UYARILAR :

LÜTFEN HİÇ BİR ŞEKİLDE ;

- T.C KİMLİK NUMARANIZI
- KİŞSEL BİLGİLERİNİZİ YAZMAYINIZ.
- SADECE İSİM, SOYİSİM, EĞİTİM ALDIĞINIZ KURUM ve  BİR E-MAİL VERMİŞ OLMANIZ YETERLİDİR.

 


Alıntı
Share: