Share:

İrlanda Dil Okulları  

  RSS

bursveindirim
(@bursveindirim)
Üye Admin
Katılım : 2 hafta önce
Gönderiler: 18
Ocak 5, 2020 6:58 pm  

İrlanda Dil Okulları

İrlanda’da eğitim alırken çalışma imkanı sunan İrlanda Hükümeti ,Türk öğrenciler için son 5 yıl içerinde popüler destinasyonlar arasında yer almayı başardı. Türkiye'de faaliyet gösteren hemen hemen her yurtdışı eğitim danışmanlık şirketleri İngilizce öğrenmek isteyen ve Avrupa'da bulunmak isteyen öğrencilere tavsiye edilen başlıca ülkeler arasındadır..Çalışma izninin olmasının yanısıra, ülkede Türk öğrenci sayısının az olması da öğrenciler açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Öğrencilerin şehir tercihi ise genellikle başkent Dublin olmaktadır.Uzun dönem İngilizce dil okuluna katılmak isteyen ve aynı zamanda part time işlerde çalışarak pratik yapma ve yaşam giderlerini karşılamak isteyen öğrenciler bulundukları süre zarfında İngilizce dil konusunda büyük ilerlemeler kaydetmişlerdir. Türkiye'de ki bir çok yurtdışı eğitim danışmanı İrlanda'da öğrenci kabul eden Irlanda dil okullarına ziyaret etmiş ve okullar hakkında bütün bilgileri eksiksiz olarak öğrencilere aktarmaya devam etmektedir..Her yıl artan başvuru ve talepler artık İrlanda da İngilizce dil eğitimi konusunda yüksek memnuniyetin kanıtlamıştır.Siz de İrlanda 'da hem eğitim alıp hem part time ya da full time işlerde çalışarak İngilizce öğrenmek istiyorsanız  İrlanda dil okulu fiyatları hakkında araştırma yaparak kaydınızı yaptırabilirsiniz.
 


Alıntı
Conqueror
(@conqueror)
New Member
Katılım : 2 hafta önce
Gönderiler: 1
Ocak 7, 2020 12:55 pm  

İngilizce öğrenmek için son zamanlarda en çok ilgi gören ülkelerin başını çekiyor sanırım her yerde irlanda görüyorum bu aralar özellikle türkiye şartlarında gayet makul fiyatları olan bi ülke, üstüne bir de  çalışma izninin olması yeme de yanında yat resmen.... aklına birşey takılan olursa bana yazabilir yardımcı olabilirim.. 05331966573

 


bursveindirim beğenme
CevapAlıntı
Share:
Araç çubuğuna atla

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol