Araç çubuğuna atla

Share:
Notifications
Clear all

GREAT Scholarships 2020/2021 Bursları Başvuru ve detaylı bilgilendirme  

  RSS

Erdemcan
(@erdemcan)
Eminent Member
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 31
Ocak 5, 2020 5:37 pm  

 

İngiltere'de lisansüstü eğitim almayı hayal eden, ancak çalışmalarınızı finanse etmek için yardıma ihtiyacınız olan Çin, Hindistan, Malezya, Endonezya, Türkiye veya Tayland vatandaşıysanız, GREAT Bursları 2020 programı sizin için olabilir.

Özelikle Türk öğrencilerin de dahil olduğu bu burslar hakkında size daha fazla bilgi internette mevcut. Burada yer alan bilgileri ben https://study-uk.britishcouncil.org/scholarships/great-scholarships-2020/turkey adresinden alıntıladım. Orjinal bağlantıdan daha fazla bilgi edinebilirsiz. Bu burslar için ielts skorununuz olması gerektiğine ve çok iyi bir GPA 'a sahip olmanız gerektiğini lütfen unutmayınız.

GREAT Scholarship Programı Nedir ?

GREAT Scholarship, Study UK kampanyasının bir parçası olarak, Birleşik Krallık Hükümeti'nin GREAT Britain kampanyası ve British Council tarafından ortaklaşa finanse edilmektedir. Program, çeşitli konularda 36 İngiltere üniversitesinden toplam 82  lisansüstü burs sunmaktadır . Her burs, en az 10.000 £ değerindedir ve bir yıllık lisansüstü (öğretilen) eğitim ücretine eşittir.

Burslar 2020/21 akademik yılını kapsamaktadır.

İşte o burslar...

 

Bu konu 2 sene önce tarafından bursveindirim tarihinde düzenlendi

Alıntı
Share: